Оригінал
-15%
-15%Рюкзак Adidas Power VI IL5815
1 400 ₴
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: IL5815
+380 (73) 021-11-80
- +380 (68) 510-38-72
- +380 (50) 612-16-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Adidas Power VI - це практична та зносостійка модель, яка ідеально підходить для спорту, навчання та повсякденних справ. Він виконаний із міцного переробленого поліестеру, має захищене від вологи дно, містке основне відділення з окремим м'яким відсіком для ноутбука, сітчасті плечові лямки та бічні компресійні ремені для максимального комфорту при перенесенні.
Розміри: 48 см, 30 см, 19 см.
Місткість: 23.5л.
Приємних покупок, з Повагою, адміністрація streetmoda.com.ua.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 23.5 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Синій |
| Глибина | 19 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 190 ₴



