Оригінал
-23%
-23%Рюкзак Adidas Classic Daily JD9567
1 300 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: JD9567
+380 (73) 021-11-80
- +380 (68) 510-38-72
- +380 (50) 612-16-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний рюкзак з міцного поліестеру. Завдяки регульованим м’яким лямкам, рюкзак комфортно сидить на плечах навіть при повному завантаженні. Модель виготовлена з турботою про довкілля - у складі щонайменше 50% перероблених матеріалів. Класичний чорний дизайн із контрастним написом Adidas ідеально доповнить будь-який ваш образ.
Розміри: 46 см x 27 см x 16 см.
Ємність: 22.75 л.
Приємних покупок, з Повагою, адміністрація streetmoda.com.ua.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 22.75 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 27 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 999 ₴




