Оригінал
-33%
-33%Рюкзак Adidas Adicolor Classic JX0209
1 500 ₴
999 ₴
- Готово до відправки
- Код: JX0209
+380 (73) 021-11-80
- +380 (68) 510-38-72
- +380 (50) 612-16-07
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виготовлений із 100% переробленого поліестеру, рюкзак є міцним, легким та екологічним. М’які регульовані лямки забезпечують комфортну посадку. Особливістью є окрема кишеня для ноутбука, зовнішня кишеня на блискавці, бічні кишені для пляшок.
Розміри: 42 см х 30 см х 12 см.
Ємність: 18.5 л.
Приємних покупок, з Повагою, адміністрація streetmoda.com.ua.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 18.5 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Бічні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 999 ₴



